page_banner

продукти

  • 10G XFP Duplex/CWDM/DWDM/BIDI Optical Transceivers

    10G XFP дуплекс / CWDM / DWDM / BIDI оптични приемо-предаватели

    Оптичните модули от 10G XFP включват Duplex / CWDM / DWDM / BIDI, който поддържа различни разстояния на предаване, вариращи от 300M до 80KM. Те са в съответствие с 10-Gigabit Ethernet, SONET OC-192 / SDH STM-64 и 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L. Основното поле на приложение са CWDM мрежа / DWDM мрежа / SDH / SONET / FC предаване и други среди.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC оптичен приемопредавател

    10Gb / s SFP + BIDI са предназначени за използване в 10GBASE-BX Ethernet връзки. Те са съвместими със SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 и SFP + MSA, FCC 47 CFR част 15, клас B и Telcordia GR-468-CORE. Оптичният приемо-предавател е в съответствие с изискванията на RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC оптичен приемопредавател

    TM-4DDDG / GD-243E двупосочни 10Gb / s (SFP +) приемо-предаватели са съвместими с текущата спецификация SFP + Multi-Source Agreement (MSA). Те отговарят на 10GBASE-LR / LW Ethernet, SONET OC-192 / SDH и 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L.
    Оптичният приемо-предавател е в съответствие с изискванията на RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC оптичен приемопредавател

    10Gb / s SFP + BIDI са предназначени за използване в 10GBASE-BX Ethernet връзки. Те са съвместими със SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 и SFP + MSA, FCC 47 CFR част 15, клас B и Telcordia GR-468-CORE. Оптичният приемо-предавател е в съответствие с изискванията на RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC оптичен приемо-предавател

    SFP + BIDI от 10Gb / s са предназначени за използване в 10GBASE Ethernet връзки, оптичен канал и WDM приложение. Те са съвместими със SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 и SFP + MSA, FCC 47 CFR част 15, клас B и Telcordia GR-468-CORE. Оптичният приемо-предавател е в съответствие с изискванията на RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC оптичен приемопредавател

    Оптичният приемо-предавател от серия SFP + CWDM от 10Gb / s е предназначен за приложения за оптични комуникации като 10G Ethernet, който е напълно съвместим със спецификацията на SFP + MSA SFF-8431.
    Този модул е ​​предназначен за едномодови влакна и работи при номинална дължина на вълната CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC оптичен приемопредавател

    Оптичният приемо-предавател от серия SFP + CWDM от 10Gb / s е предназначен за приложения за оптични комуникации като 10G Ethernet, който е напълно съвместим със спецификацията на SFP + MSA SFF-8431.
    Този модул е ​​предназначен за едномодови влакна и работи при номинална дължина на вълната CWDM.
    Оптичните приемо-предаватели отговарят на изискванията на RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC оптичен приемопредавател

    Оптичният приемо-предавател от серия SFP + CWDM от 10Gb / s е предназначен за приложения за оптични комуникации като 10G Ethernet, който е напълно съвместим със спецификацията на SFP + MSA SFF-8431.
    Този модул е ​​предназначен за едномодови влакна и работи при номинална дължина на вълната CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC оптичен приемопредавател

    Оптичният приемо-предавател от серия SFP + CWDM от 10Gb / s е предназначен за приложения за оптични комуникации като 10G Ethernet, който е напълно съвместим със спецификацията на SFP + MSA SFF-8431.
    Този модул е ​​предназначен за едномодови влакна и работи при номинална дължина на вълната CWDM.
    Оптичните приемо-предаватели отговарят на изискванията на RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC оптичен приемопредавател

    10Gb / s SFP + SR са предназначени за използване в 10-гигабитови Ethernet връзки през многорежимно влакно. Те са съвместими със SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW и 10G Fibre Channel 1200-Mx-SN-I. Функциите за цифрова диагностика са достъпни чрез двужилен сериен интерфейс, както е посочено в SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Дуплекс оптичен приемо-предавател

    10Gb / s подобрени малоформатни сменяеми SFP + приемо-предаватели са предназначени за използване в 10-гигабитни Ethernet връзки на разстояние до 10 км през Single Mode fiber. Те са съвместими със SFF-8431, SFF-8432 и IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW и 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Функциите за цифрова диагностика са достъпни чрез двупроводен сериен интерфейс. Оптичните приемо-предаватели отговарят на изискванията на RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Дуплекс оптичен приемо-предавател

    10Gb / s подобрени малоформатни сменяеми SFP + приемо-предаватели са предназначени за използване в 10-гигабитови Ethernet връзки до 20 км през единичен режим на влакно. Те са съвместими със SFF-8431, SFF-8432 и IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW и 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Функциите за цифрова диагностика са достъпни чрез двупроводен сериен интерфейс. Оптичните приемо-предаватели отговарят на изискванията на RoHS.
12 Напред> >> Страница 1/2