page_banner

продукти

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Дуплекс оптичен приемо-предавател

Кратко описание:

10Gb / s подобрени малоформатни сменяеми SFP + приемо-предаватели са предназначени за използване в 10-гигабитови Ethernet връзки до 20 км през единичен режим на влакно. Те са съвместими със SFF-8431, SFF-8432 и IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW и 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Функциите за цифрова диагностика са достъпни чрез двупроводен сериен интерфейс. Оптичните приемо-предаватели отговарят на изискванията на RoHS.


Подробности за продукта

Описание на продукта

10Gb / s подобрени малоформатни сменяеми SFP + приемо-предаватели са предназначени за използване в 10-гигабитови Ethernet връзки до 20 км през единичен режим на влакно. Те са съвместими със SFF-8431, SFF-8432 и IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW и 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Функциите за цифрова диагностика са достъпни чрез двупроводен сериен интерфейс. Оптичните приемо-предаватели отговарят на изискванията на RoHS.

Характеристика на продукта

Единичен режим на предаване на влакна
SFP пакет с няколко източника с LC гнездо
До 10Gb / s връзки за данни
Възможност за горещо включване
Единично + 3.3V захранване
Съвместим със спецификациите за IEEE802.3Z
Съвместим с Bellcore TA-NWT-000983
Безопасност на очите, проектирана да отговаря на лазерен клас1, в съответствие с IEC60825-1

Приложение

Gigabit Ethernet
Fibre Channel
WDM приложение

Спецификация на продукта

Параметър Данни Параметър Данни
Форм фактор SFP + Дължина на вълната 1310 нм
Максимална скорост на предаване на данни 10 Gbps Максимално разстояние на предаване 20 км
Съединител Дуплекс LC Медия SMF
Тип на предавателя 1310nm DFB Тип на приемника ПИНТИЯ
Диагностика Поддържа се DDM Температурен диапазон 0 до 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Мощност на всяка лента -4 ~ + 2dBm Чувствителност на приемника <-14dBm
<-14dBm Консумация на енергия 3,5W Съотношение на изчезване

4dB

1

Тест за качество

2

Тестване на качеството на сигнала TX / RX

3

Оценете тестването

4

Тестване на оптичния спектър

5

Тестване на чувствителност

6

Изпитване за надеждност и стабилност

Тестване на крайната повърхност

xinfu

Сертификат за качество

safd (2)

CE сертификат

safd (3)

EMC доклад

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Дуплекс оптичен приемо-предавател