page_banner

продукти

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

Кратко описание:

Приемо-предавателите SFP28 са проектирани за използване в Ethernet връзки до скорост на предаване на данни до 25,78 Gb / s и дължина на връзката до 10 km. Те са съвместими с SFF-8472 и са съвместими със SFF-8432 и приложимите части на SFF-8431. Оптичните приемо-предаватели отговарят на изискванията на RoHS.


Подробности за продукта

Описание на продукта

Приемо-предавателите SFP28 са проектирани за използване в Ethernet връзки до скорост на предаване на данни до 25,78 Gb / s и дължина на връзката до 10 km. Те са съвместими с SFF-8472 и са съвместими със SFF-8432 и приложимите части на SFF-8431. Оптичните приемо-предаватели отговарят на изискванията на RoHS.

Характеристика на продукта

Поддържа 25.78125Gb / s сериен оптичен интерфейс

До 10 км предаване на SMF

Неохлаждаем DFB лазер и ПИН приемник

Отпечатък с горещо включване SFP28

Вградени цифрови диагностични функции

Единично захранване + 3.3V

Консумация на енергия по-малка от 1,3 W

Температура на работния корпус: -40 ~ + 85°° С

Вътрешен CDR на предавателния и приемния канал

Поддържа CDR байпас

SFP28 MSA пакет с симплекс LC конектор, двупосочен

Приложение

25GBASE-BX 25G Ethernet

25.78125 Gb / s еднолентово 100GE LR4

Други оптични връзки

Спецификация на продукта

Параметър Данни Параметър Данни
Форм фактор SFP28 Дължина на вълната 1270nm / 1330nm
Максимална скорост на предаване на данни 25.78125 Gbps Максимално разстояние на предаване 10 км
Съединител LC симплекс Медия SM
Тип на предавателя 1270nm DFB

1330nm DFB

Тип на приемника ПИНТИЯ
Диагностика Поддържа се DDM Температурен диапазон 0 до 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX мощност -5 ~ + 2dBm Чувствителност на приемника <-13dBm
<-13dBm Консумация на енергия 3,5W Съотношение на изчезване

3,5 dB

1

Тест за качество

2

Тестване на качеството на сигнала TX / RX

3

Оценете тестването

4

Тестване на оптичния спектър

5

Тестване на чувствителност

6

Изпитване за надеждност и стабилност

Тестване на крайната повърхност

xinfu

Сертификат за качество

safd (2)

CE сертификат

safd (3)

EMC доклад

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC оптичен приемопредавател