page_banner

продукти

40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC оптичен приемо-предавател

Кратко описание:

40Gb / s 40km QSFP + приемо-предавател е приемо-предавателен модул, предназначен за 40km приложения за оптична комуникация. Дизайнът е в съответствие с 40GBASE-ER4 от стандарта IEEE P802.3ba и QSFP Multi-Source Agreement (MSA).


Подробности за продукта

Описание на продукта

Модулът преобразува 4 входни канала (ch) от 10Gb / s електрически данни в 4 CWDM оптични сигнала и ги мултиплексира в един канал за 40Gb / s оптично предаване. Обратно, от страна на приемника, модулът оптически де-мултиплексира 40 Gb / s вход в 4 CWDM канални сигнала и ги преобразува в 4-канални изходни електрически данни.

Централните дължини на вълните на 4-те CWDM канала са 1271nm, 1291nm, 1311nm и 1331nm като членове на мрежата с дължина на вълната CWDM, дефинирана в ITU-T G694.2. Съдържа дуплекс LC конектор за оптичния интерфейс и 38-пинов конектор за електрическия интерфейс. За да се сведе до минимум оптичната дисперсия в системата за дълги разстояния, в този модул трябва да се прилага едномодово влакно (SMF).

Характеристика на продукта

Поддържа 41.2Gbps агрегирани битрейтове 

Неохлаждаем 4x10.3Gbps CWDM предавател

Приемник с висока чувствителност PIN-TIA

До 40 км на SMF

Дуплексни LC съдове

Горещ включен QSFP + форм-фактор                  

Разсейване на мощността <3,5W

Изцяло метален корпус за превъзходни EMI характеристики

RoHS6 съвместим (без олово)

Температура на работния корпус:

Търговски: 0ºC до + 70 ° C

Приложение

40GBASE-ER4

Взаимовръзки между InfiniBand QDR и DDR

40G Телеком връзки

Спецификация на продукта

Параметър

Данни

Параметър

Данни

Форм фактор

QSFP +

Дължина на вълната

CWDM

Максимална скорост на предаване на данни

41.2

Максимално разстояние на предаване

40 км @ SMF

Съединител

Дуплекс LC

Медия

SMF

Тип на предавателя

CWDM

Тип на приемника

APD

Диагностика

Поддържа се DDM

Температурен диапазон

0 до 70 ° C (32 до 158 ° F)

TX мощност

-2,7 ~ 5dBm

Чувствителност на приемника

<-11.5dBm

<-11,5dBm

Консумация на енергия

3,5W

Съотношение на изчезване

3,5 dB

1

Тест за качество

2

Тестване на качеството на сигнала TX / RX

3

Оценете тестването

4

Тестване на оптичния спектър

5

Тестване на чувствителност

6

Изпитване за надеждност и стабилност

Тестване на крайната повърхност

xinfu

Сертификат за качество

safd (2)

CE сертификат

safd (3)

EMC доклад

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC оптичен приемо-предавател

  • 155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC оптичен приемопредавателПродукт